תוספי תזונה ד"ר טל

החזון שלנו:

הפוטנציאל הטמון בתוספי התזונה וצמחי המרפא הסובבים את עולמינו נמצא שם כדי שנוכל להשתמש בו, אנחנו ובני משפחתנו, חברינו והאהובים עלינו. לעיתים נראה כי התרחקנו מן הטבע ומהבריאות הנפשית הפשוטה והסוחפת שהטבע מכוון אליה.

סדרת RE נוסדה ע"י ד"ר אילן טל שהוא רופא ופסיכיאטר מתוך רצון להנגיש טיפול טבעי המבוסס על מסורות עתיקות יחד עם דיוק המסתמך על מחקר מודרני. השילוב של מסורות ואמונות שנמשכו דורות והתבססו על צמחים ותוספי תזונה, יחד עם מידע המגיע ממחקרים בני זמננו, הופך את הטיפול המסורתי למדוייק, לאיכותי, לתמציתי ונגיש יותר.

מיצוי הידע המסורתי יכול להיות רק על ידי אנשי מקצוע שמטפלים באנשים מידי יום, וידעים קושי נפשי מהו. ידע ומקצועיות אינם תחליף למסורת, אלא הזדמנות להשתלב יחד ליצירת סינרגיה.

טיפול באנשים שרוצים להרגיש יותר טוב, הכרות עם עולם צמחי המרפא ותוספי התזונה, עיון במחקר ובחירת מיצויים נכונים באיכות מעולה, הם הסוד לפורמולות הייחודיות והעוצמתיות הללו.

כל מי שמטפל באנשים יום יום, יודע, שהטבע מעניק לאנשים כוח, שהגוף והנשמה חד הם, ושהסביבה מוצאת את הדרך לעזור לאנשים להרגיש את הכוח שלהם. כך, כשם שאנו נעזרים בחברים, במשפחה, ואפילו בתרופות, מן הראוי שניתן לטבע לעזור לנו, בדרכים שהוא מכיר.

"ההדים שמגיעים מן האנשים הנעזרים בפורמולות תוספי התזונה, מרגשים אותי. עבורי, זוהי הוכחה לכך שלטבע דרכים משלו לעזור לנו להרגיש טוב יותר, מידי יום" – ד"ר אילן טל, מפתח סדרת RE.